Powrót

POZIOMY:

WIEK:

KSIĘGI:

Teddy Eddie START

OPIS KURSU:

Teddy Eddie START to bardzo pieczołowicie zaplanowany kurs angielskiego dla dwulatków i dla trzylatków. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym; ten nasz misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w języku obcym, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna (dlatego zajęcia polegają głównie na zabawach językowych). Chociaż zabawy po angielsku dla tak małych dzieci to prawdziwe wyzwanie, nasi specjalnie do tego przeszkoleni lektorzy są w stanie mu sprostać. Angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się ze zdaniami w języku obcym: w piosenkach, wierszykach i historyjkach. Nauka angielskiego z TEDDY EDDIE to przygoda, która rozpoczęta wcześniezaprocentuje w przyszłości.

SPODZIEWANE EFEKTY:

Dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Więcej o nauce 2-3-latków:

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

 • dzieci mogą rozpocząć poziom START w wieku 2 lub 3 lat,
 • realizacja poziomu może trwać 1 lub 2 lata,
 • co roku obowiązuje inny podręcznik,
 • używamy naprzemiennie księgi zielonej lub pomarańczowej,
 • zajęcia odbywają się w trybie 1×40 minut,
 • liczebność grupy: do 8 osób.
 
 • Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, poradnik dla rodziców, płytę z nagraniami, dostęp do aplikacji Plac Zabaw, teczkę, zestaw naklejek oraz dyplom i upominek na koniec roku.

Teddy Eddie STANDARD, ABC

OPIS KURSU:

Nauka angielskiego metodą Teddy Eddie ma przede wszystkim zbudować w dziecku miłość do języka obcego, wtedy motywacjazostanie z nim na lata! Dzieci w wieku 4-6 lat mają już angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku obcym. My chcemy maksymalnie wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci, więc nasza nauka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w 100% po angielsku), dużo nagrań (piosenki, wierszyki, bajeczki) oraz słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach –to nasza definicja języka angielskiego dla przedszkolaków.

SPODZIEWANE EFEKTY:

Dziecko pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.Będzie odgrywać scenki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego.Dziecko będzie mówić całymi zdaniami,opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę  z czytaniem, przeczyta również pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Więcej o tym, w co wierzymy w metodzie Teddy Eddie:

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:
 • poziom przewidziany jest dla dzieci początkujących i kontynuujących;
 • dzieci mogą rozpocząć poziom STANDARD w wieku 4 lub 5 lat i realizować go 1 lub 2 lata;
 • dzieci mogą korzystać z rozszerzenia ABC w wieku 5 lub 6 lat i realizować je 1 lub 2 lata;
 • dziecko może maksymalnie realizować cały poziom przez 3 lata;
 • co roku obowiązuje inny podręcznik, używamy naprzemiennie ksiąg żółtej, czerwonej lub niebieskiej;
 • zajęcia odbywają się w trybie 2×35 minut (STANDARD) lub 2×45 minut (rozszerzenie ABC);
 • liczebność grup: do 10 osób.
 • Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, poradnik dla rodziców, płytę z nagraniami, dostęp do aplikacji Plac Zabaw, dostęp do materiałów deDOMO, teczkę, sekretną książeczkę oraz dyplom i upominek na koniec roku, karty pracy ABC (tylko dla grup realizujących poziom z rozszerzeniem ABC).

Teddy Eddie SCHOOL

OPIS KURSU:

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom SCHOOL, wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy, że angielski dla 7-latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej oraz motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz TEDDY EDDIE zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż TEDDY EDDIE nadaje dzieciom super moce!Na zajęciach komunikacja w języku angielskim jest przeplatana z odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole. Na każdych zajęciach językiem obowiązującym dzieci i lektora jest angielski. Ćwiczenia i zadania to tylko uzupełnienie całego gruntownie przemyślanego procesu.

SPODZIEWANE EFEKTY:

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Jak uczymy czytać w języku obcym:

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

 

 • poziom przewidziany jest dla dzieci uczęszczających do 1 klasy szkoły podstawowej,
 • poziom przewidziany jest dla dzieci początkujących i kontynuujących (dzieci początkujące realizują tylko część materiału zawartego w podręczniku),
 • zajęcia odbywają się w trybie 2×45 minut,
 • liczebność grup: do 10 osób
 • Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, poradnik dla rodziców, płytę z nagraniami, dostęp do aplikacji Plac Zabaw, teczkę, sekretną książeczkę oraz dyplom i upominek na koniec roku.