METODY

Tak jak ludzie są różni, tak i metody ich nauczania. Dlatego nie ograniczamy się do jednej metody… Szeroki wachlarz pozwala nam na odpowiednie dopasowanie sposobu nauczania do potrzeb poszczególnych kursantów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Telefon komórkowy na zajęciach? Głośno i otwarcie mówimy TAK. Po co z czymś walczyć skoro można to pokochać? Odpowiednio wykorzystane technologie nie tylko uczą ale odpowiednio motywują do działania jak i nieziemsko uatrakcyjniają zajęcia.

REALIA

Daj nam klamerkę a my wykorzystamy ja jako pomoc naukową. Użycie realiów pozwala zobaczyć, usłyszeć, dotknąć a nawet powąchać język obcy. Tworzymy skojarzenia, dzięki którym łatwiej i na dłużej zapamiętasz pożądany materiał.

METODA KOMUNIKATYWNA

W tej metodzie język to narzędzie do komunikacji społecznej. Już od samego początku kursanci próbują komunikować się w języku obcym. Dzięki odpowiednim materiałom i wsparciu lektora jest to naprawdę możliwe.

METODA TPR(REAGOWANIA CIAŁEM)

Aby absorbować język, dzieci muszą być w ciągłym ruchu- to ich naturalna potrzeba. Skaczemy na skakance nazywając uprzednio poznane frazy; kładziemy się pod stołem skanując kody QR; łapka na muchy… wcale nie na muchy. Język jest sprytnie przemycany na zajęciach.

GRY ‘BEZ PRĄDU’

Na naszych zajęciach nieustannie wykorzystujemy różnorodne gry, które wspaniale stymulują uczniów różnych grup wiekowych do pracy i przemycają elementy języka obcego.